• Неодамнешно
Замрзнатата Сестра на јуниор Сенки Дуксер Со Вратот На Кравата Темносина Мала
zoom_in

Замрзнатата Сестра на јуниор Сенки Дуксер Со Вратот На Кравата Темносина Мала

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Никогаш не го пуштајте, никогаш не дозволувајте Овој Дуксер На Вратот На Кравата На Дизни II Јуниори! Придружете се на сите ваши омилени ликови Како Елса, Ана, Олаф, Свен и Кристоф во авантурата на животот со забавен замрзнат дизајн 2! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен Дуксер За Вратот На Вратот На Јуниор од Замрзнат 2. Нацртајте ги вашите работи со овој стилски нов пуловер за Вратот На Кравата На Јуниор лесен дуксер кој е совршен за секоја пригода! Со вашите омилени ликови Како Ана, Елса. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Избор на купувачи..