• Неодамнешно
Дигитална камера на пратеникот на Самсунг Дигима
zoom_in

Дигитална камера на пратеникот на Самсунг Дигима

DEN 3184.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дигитална камера со 3,2 мега-пиксели CCD, 3x дигитален зум, 1,6 боја TFT LCD, филмски клип со глас, 16 MB внатрешна меморија, макро режим Digimax 301 дигитална камера со 3,2 мега-пиксели CCD. 3x дигитален зум. 1,6 "боја TFT LCD. Макро режим за блиски дополнувања. Програмирана автоматска изложеност. Флеш режими : Автоматско, автоматско и црвено намалување на очите, бавно синхронизација, пополнување на блиц, исклучен блиц. Филмски клип со аудио. Гласовно снимање (максимум 1 час). Отпечаток на датум (датум и време, датум, исклучен). Возач за складирање (Windows 98/98 SE/2000/ME/XP, Mac OS 9.1-10.2). Софтверска апликација : MGI Photo Suite, Digi Max Viewer 2.0.

Избор на купувачи..