• Неодамнешно
Цврст ѓердан од писание од не'рѓосувачки челик со кубна цирконија со розова кутија
zoom_in

Цврст ѓердан од писание од не'рѓосувачки челик со кубна цирконија со розова кутија

DEN 287.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик, ѓердан со кубна цирконија од розова кутија - lhdogtag -matthew28.20 - цврст не'рѓосувачки челик - кубна цирконија - 17 инчен ланец на змии - Затворање на јастог од јастог, цврсто не'рѓосувачки челик, писание за писание, tag ѓердан со кубна цирконија со розова кутија.

Избор на купувачи..