• Неодамнешно
Силиконска моќност елита GB класа 10 UHS-I microsdhc
zoom_in

Силиконска моќност елита GB класа 10 UHS-I microsdhc

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од низа капацитети и пронајдете складирање за сите нив.Совршен придружник за паметни телефони со високи перформанси и таблети. Тој е компатибилен со сите типови дигитални уреди кои поддржуваат прикажување на SDHC, SDXC и 4 K, како и со сите видови на DSLR камери. Одлично за мобилни телефони, таблети, дигитални фотоапарати и многу повеќе. Фактор на форма : microsdhc (безбеден дигитален висок капацитет). Истражени и тестирани за трајност на живот, тестирана за да бидат шок-изолирани, водоотпорни и рендгенски рендген за долготрајни спомени. Сите заокружени со услуга за гаранција за живот. До 85 Mbps прочитајте ја брзината на трансфер. Затоа, ние не само што го потпишавме договорот за согласност и лиценца на членовите со Здружението на СД, туку и согласноста за овластување за мемориски картички CLA и договор за лиценца за 4 C CPRM/CCPM. За пријавување без загриженост за снимање и снимање во движење. Исто така, опремена со автоматска функција за корекција на грешки (ECC) за висока стабилност во преносот на податоци и понатамошен мир на умот.

Избор на купувачи..