• Неодамнешно
Хјустон Астрос Сонизмет Тим ​​Крива канцеларија стол
zoom_in

Хјустон Астрос Сонизмет Тим ​​Крива канцеларија стол

DEN 4799.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Персонализирајте го омилениот простор со додавање на овој стол за задачи на кривата на тимот на Хјустон Астрос во собата. Комбинира елегантна иновација и смела тимска графика за да ви даде стол што ја максимизира вашата удобност додека ја покажувате гордоста на вашата Хјустон Астрос. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% синтетичка кожа тапацир; 100% пластична рака почива. Везена графика. Chrome завршена база. Ги исполнуваат или ги надминуваат стандардите за бифма. Ширина на седиштето : 19 ''. Контрола на навалување од 2 до 1 со прилагодлива напнатост на навалување. Длабочина на седиштето : 20 ''.

Избор на купувачи..