• Неодамнешно
Дизајнери Edge l- фиока за алатки за работна светлина
zoom_in

Дизајнери Edge l- фиока за алатки за работна светлина

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој еден од еден вид додаток за работна светлина, се вклопува во повеќето светла на стативите. Чувајте алатки, пијалоци и други материјали од подот во нашата работна површина. Направено од издржлив поликарбонат материјал со години без употреба без проблеми. Дизајнерите Edge L-500 Thoy Tool Shate Tool : Пластична фиока за алатки. Чувајте алатки, пијалоци и материјали надвор од патот, но сепак подготвени на дофат. Направено од тешки полипропилен. Универзална заграда. Одговара на повеќето работни светла на статив и е лесен за прицврстување.

Избор на купувачи..