• Неодамнешно
Artskills боја по книга за боење на броеви за деца со миризливи маркери и налепници, слатки третмани
zoom_in

Artskills боја по книга за боење на броеви за деца со миризливи маркери и налепници, слатки третмани

DEN 128.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Artskills Симпатична книга со боја по боење во боја по број ви овозможува да обоите симпатични илустрации во светли бои на виножитото со забавни мириси! Оваа симпатична книга за боење за деца содржи 16 забавни десерт и слатки илустрации за третман за да се обојат. Поедноставеното уметничко дело им олеснува на малите деца да се забавуваат со боење и да ја направат секоја страница за боење своја. Секоја страница има нумерирани илустрации што одговараат на маркерите за да создадат вкусна миризлива страница кога ќе завршат. Секој маркер има забавен мирис поврзан со десерт. Овој сет за книги за боење, исто така, вклучува 8 листови за налепници и шмркачи! Давањето книги за боење на децата е одличен начин да ја негуваат нивната креативност додека им даваат нешто забавно! Книга за боење на бои по бои. 16 слатки страници за боење со теми за десерт. 8 слатки третирани миризливи маркери. Секоја страница за боење е нумерирана за водено боење. 8 Листови за налепници на гребење и шмрка. Секој лист има различни мириси што одговараат на маркерите. Преносен случај за носење за лесно да ја донесе вашата книга за боење на долги дискови, датуми за игра и многу повеќе.

Избор на купувачи..