• Неодамнешно
Нов животен спектар плови џамбо пелети за храна со риба, 1. кг
zoom_in

Нов животен спектар плови џамбо пелети за храна со риба, 1. кг

DEN 1007.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

7,5-8мм Подобрување на лебдечката пелета во боја. Лесно да се вари целиот Антарктик Крил, лигњи и морски зеленчуци. Нема производи од соја. За најдобри резултати, спектарот на храна исклучиво! Нов животен спектар плови umамбо 1600г.

Избор на купувачи..