• Неодамнешно
Правда девојки мини мама пеперутка тексас шорцеви, големини 6-14, тенок и плус
zoom_in

Правда девојки мини мама пеперутка тексас шорцеви, големини 6-14, тенок и плус

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашата модарија ќе ја сака правдата девојки мини мама пеперутка тексас шорцеви! Оваа симпатична мини мајка има сеопфатен печатење на пеперутка, функционален патент и супер слатко уништување- правејќи ги овие совршени додатоци на нејзината пролетна гардероба. Спарете го со својот омилен правда за еден симпатичен, трендовски изглед! Достапно во Индиго пеперутка. Печатење на сите празнења. Детали за сурови полите. Функционално затворање на предното копче. Девојки мини мама пеперутка тексас шорцеви од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Избор на купувачи..