• Неодамнешно
Big Chill Women's Women's Plus Size Fau Sherpa Hood Puffer Cout
zoom_in

Big Chill Women's Women's Plus Size Fau Sherpa Hood Puffer Cout

DEN 524.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пријатено во ладно време со големината на Bign Chill Plus Faux Sherpa Puffer Cout со ласкав разновиден ватенка дизајн. Аспираторот и јаката на Faux Sherpa ќе ви помогне да бидете модерно топло додека елегантен, долг стил ве одржува покриен и удобен со ткаенина отпорна на вода. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : потсмев на вратот со прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ватиран дизајн; Акценти на крзно од крзно; ткаенина отпорна на вода. Големо ладно ватирано плус големина на палто за жени за жени.

Избор на купувачи..