• Неодамнешно
Атлетик работи машка и голема машка текстура за текстура на ракави, до големина 2xl
zoom_in

Атлетик работи машка и голема машка текстура за текстура на ракави, до големина 2xl

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Атлетските работи мажите за изведба на мажите се прават со 100% полиестер со WILKING што помага да се носат попрегодно. И тоа е лесен и лесен за грижа. Класичен дизајн на екипажот и линијата за напредно рамо, проверете дали е да остане на место, а рефлексивните прилози на рамото ве одржуваат на радарот за време на животната средина со слаба светлина. Тоа не е само одлична опција за вежбање, туку и за секојдневен стил. 100% полиестер. Ткаенина ткаенина. Деколте на екипажот. Рефлексивна трим. Кратки ракави. Машинско миење одделно. Пренесување на топлина. Рамен бод. Kh.

Избор на купувачи..