• Неодамнешно
Ботаника за подобрување на мус, Фл Оз
zoom_in

Ботаника за подобрување на мус, Фл Оз

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Curl - Подобрување • Брзо - сушење • За сите типови на коса, ако некогаш сте се сомневале дека Мус може да ви даде кадрици на Попин, засилувачот е тука за да го смени вашиот ум и вашиот живот. Овој мус за подобрување на навивам брзо се суши за совршено држење. Willе го сакате овој муса што го намалува Фриз што ја храни косата додека додава влага и сјај. Ботаника засилувачот.

Избор на купувачи..