• Неодамнешно
Правда девојки од дното Поло кошула, големини XS-XLP
zoom_in

Правда девојки од дното Поло кошула, големини XS-XLP

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кошулата на дното на дното на „Девојки девојки“ ќе биде следното одење на вашата мода! Ова симпатично поло има ефект на боја на Боја со симпатично везено лого на правда на градите. Со својата еластична hemline, ова поло ќе биде нејзиниот омилен избор за училиште! Спарете го со дното на правдата за ладен, уникатен изглед. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Лабава. Деколте : Распоредете јака. Затворање : стил на пуловер; Плакета со три копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ефект на бојата; Везено брендирано лого; ролна манжетна полите. Правда од дното на дното Поло за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Избор на купувачи..