• Неодамнешно
Правда Девојки Француски Тери Печатени миди шорцеви, големини 5- & плус
zoom_in

Правда Девојки Француски Тери Печатени миди шорцеви, големини 5- & плус

DEN 447.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супер-меки француски тери ткаенини и симпатични отпечатоци ја прават овие правда печатени миди шорцеви совршени за потоплите денови. Удобно истегнување на половината ги прави овие идеални за спорт или игра. Приближно. ИНСЕАМ : 4 “. Широк еластична лента за половината со прилагодливи врски. Печатење на сите; џебови на страни. 52% памук/48% полиестер. Машина за перење. Увезени. Правда влече француски Тери печати шорцеви за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Избор на купувачи..