• Неодамнешно
Ајомет Женски Врвови Паѓаат Жени Паѓаат Долги Ракави Се Протегаат Тенок Тркалезен Врат Ребрести Основни Кошули, Сина XL
zoom_in

Ајомет Женски Врвови Паѓаат Жени Паѓаат Долги Ракави Се Протегаат Тенок Тркалезен Врат Ребрести Основни Кошули, Сина XL

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Дневен Летен Принт О Врвови На Вратот Маица Со Тркалезен Врат Со Долг Ракав Печатени Цветни Лабави Еластични Кошули За Женска Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1пц Жените Врвот. ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА : врв со Долги ракави изработен од 40% памук, 60% полиестер,. Мека и удобна, лесна и пријатна за кожата, ве одржува топло, но нема да направи да се чувствувате премногу топло. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ДИЗАЈНОТ : Долг ракав, блок во боја, врат на екипажот, пуловер, лабаво вклопување, секој дизајн може да направи да се чувствувате удобно. Овој секојдневен врв лесно се вклопува во секоја фигура на телото. ЛЕСЕН СТАЈЛИНГ : модната блок кошула во боја е совршено надополнување на вашите хеланки, фармерки, панталони и многу повеќе, овој врвен класичен стил може да го покаже вашиот шарм со едноставно совпаѓање. ПРИЛИКИ : Секојдневните блузи се погодни за речиси сите прилики, можете да ги носите во секојдневниот живот или на работа. Погоден е за пролет ,umn,зима,можете да одговарате на палта со различни дебелини за да се прилагодите на температурните промени во различни сезони. СОВЕТИ ЗА ПЕРЕЊЕ : Миење Раце.Измијте ја темната и светлата боја одделно,не избелувајте,не сушете се.

Избор на купувачи..