• Неодамнешно
Titan 45-фунти kettlebell, опрема за тежина од леано железо за вежбање со рака и нозе
zoom_in

Titan 45-фунти kettlebell, опрема за тежина од леано железо за вежбање со рака и нозе

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Titan 45-фунти kettlebell, опрема за тежина од леано железо за вежбање со рака и нозе совршено за обука на сила : kettlebell е разноврсна опрема за вежбање што ви овозможува да извршите различни вежби. Со kettlebells, можете да работите на вашите бицепс, трицепс, делтоиди, ромбоиди и јадро! Изведете нишалки, редови, грчеви, влечења и преси. Можете дури и да вклучите сквотови и ланги во вашата рутина за кревање тежина со оваа удобен котел . стекнете мускули : Барате да ги тонирате и затегнете мускулите? На Titan Fitness, можеме да ви помогнеме да започнете со нашиот kettlebell од 45 фунти. Оваа тежина ви овозможува да создадете различни режими и кола за обука и да ја подобрите вашата целокупна издржливост. Совршено е за почетници. Додадете ја оваа бесплатна тежина во вашите додатоци за фитнес денес!. Цврст, издржлив материјал : Подгответе се да испумпате некое железо со нашиот kettlebell од 45 фунти! Направено е од цврсто леано железо, што го прави долготрајно и трајно. Секој kettlebell што го произведуваме е гравитација фрлена во едно парче, не оставајќи слаби места или заварувања. Beе можете да уживате во овие тегови за наредните години. Тие исто така имаат дополнителни широки рачки за цврста, удобна зафат . Тестирајте ја вашата сила : Одредени мускули се направени за да се справат со поголема тежина од другите, поради што е важно да се складира вашата домашна салата со широк спектар на тегови. Нашиот Kettlebell од 45 фунти е идеален за развој на издржливост и тон на мускулите. Со овој квалитетен котел, можете да ги добиете најдобрите резултати од вашиот тренинг . Спецификации : Овој Kettlebell од 45 фунти доаѓа во елегантна и неутрална црна боја, која ќе изгледа одлично со остатокот од вашата домашна опрема за теретана. Овој kettlebell има природна завршница за елегантен, привлечен изглед. Рачката е широка 1,5 ", што ја прави совршен за голем број рутини за тренингот. Пробајте ја денес!.

Избор на купувачи..