• Неодамнешно
Целосно собрана Сплит БО пролет Фондација за душек сива и бела боја
zoom_in

Целосно собрана Сплит БО пролет Фондација за душек сива и бела боја

DEN 2079.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во издржливост, квалитет, удобност и убавина. Сите наши производи се да се осигурат дека ќе добиете само најдобри! Оваа ставка е дел од нашата холивудска колекција, ги има следниве карактеристики : оваа пролет на кутијата е уникатно дизајнирана да ви даде вид на непречена природа за спиење наменета. Фондацијата Вуд, Вејтон Бокс ги исполнува федералните стандарди 1632 и 1633 пожарникар. Подготвени за просторијата вклучува пролет на кутии, што ви дава клучни компоненти за креветот за еден одличен квалитет на Price Provides на кој можете да сметате. Ние ги произведуваме нашите комплети за постелнина само во согласност со строгите стандарди за квалитет, пролетта е поделена за лесно да помине низ тесните ходници и вратата на дрвената кутија пролет е 8 инчи високо достапна во близнак, близнак XL, полн, полн XL, кралица, крал и крал на Калифорнија целосно собрани целосно - Пролетта на кутијата е подготвена да ја искористи пролетта на кутијата е добра за сите душеци и цврста кутија пролет и лесна испорака "Ние го гарантираме и така и нашите клиенти. " Па, што чекате? Кликнете на копчето Купи за да го нарачате вашиот душек сега! Вејтон, 8-инчен целосно собрано сплит кутија Пролет / Фондација за душек / 74x44 (не стандардна големина) / сива и бела боја.

Избор на купувачи..