• Неодамнешно
Натприродна интеракција
zoom_in

Натприродна интеракција

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секоја класична пофалба го менува моето срце Боже. Одлично конга соло на крајот од песната 06 тргувајќи со моите таги. Смирувачка работа на тастатурата и линии на органи со навестување на звучник на Лесли направено од Jonон Стиф. Прекрасен тенор сакс соло од Кевин Чабиел на песна 09 Светиот Дух дожд Даун, песна 12 Размислете за неговата loveубов и песна 13 Неверојатна Грејс. Акустична гитара соло на песна 05 Променете го моето срце и соло со електрична гитара на песна 10 Господ на чуда од Ландс измет. Вокал на олово и позадина од страна на Landes Dung. Вокал во позадина направени од Josephозеф Гарсија, Бретања Флорес и Касел измет. Одлична работа од г-ѓа Кери Брајант и прекрасните млади дами и господа на концертниот хор и камерниот хор во 2012-2013 година и хорот на коморите за големата работа на Господ Боже, те сакам извикувај на почетокот на отворено очите на моето срце. Вашето учество го исполни натприродниот сон за интеракција што Добриот Господ ми го даде во 3 : 30 часот наутро пред околу 7 години. Мешање и мастеринг направено од Реј Барадат во студиото за телефонски штанд во Туларе, Калифорнија. Производители : Landes Dung и Ray Baradat. Сведок натприродна интеракција на песната 13 Неверојатна Грејс. Водечката линија и баритонската линија беа снимени само 2 реда. Има само 2 белешки што се пеат на стихови 2, 4 и 5. Ако внимателно слушате, можете да слушнете глас на бас и тенор глас што навистина не е таму. Она што го доживувате е феномен наречен потколеници и престигнувања. Натприродна интеракција.

Избор на купувачи..