• Неодамнешно
Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати „Глобал брокада црвена“ модели - црвена, бела боја
zoom_in

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати „Глобал брокада црвена“ модели - црвена, бела боја

DEN 574.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Глобална брокада црвена, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратен ориентација на геометриски дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно „Глобална брокада црвена“ модели - црвена, бела.

Избор на купувачи..