• Неодамнешно
Фолч на десната рака на Блекхавк за Streamlight TLR-1 TLR-: 419002BBR
zoom_in

Фолч на десната рака на Блекхавк за Streamlight TLR-1 TLR-: 419002BBR

DEN 2943.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фудбарот обезбедува активно задржување на нивото 2, кое е објавено за време на ждрепката со инстинктивно ослободување на палецот. Моделите на лесни лежишта се заклучуваат директно на светлината на оружјето. Дизајнот со слободно лебдење не става абење на рамката или завршницата на огненото оружје, а механизмот за задржување на активиран палецот има три прилагодливи височини за совршено вклопување на вашата рака. Задржувањето на ниво 2 користи две карактеристики за безбедно да се одржи пиштолот. Бесплатни заклучувања на футроли за дизајн на бесплатно лебдење на рамка за прицврстување на железницата, не носи рамка и завршување на огнено оружје. 3-позитивно прилагодување на висината на ослободувањето на механизмот за задржување активиран со палецот се прилагодува за да одговара на вашата рака. Десна рака. За полуавтоматски пиштоли со Streamlight TLR 1 & 2.

Избор на купувачи..