• Неодамнешно
Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери
zoom_in

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнувајќи ги нијансите дневно Бери

DEN 768.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прегледајте ги упатствата за инсталација. Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец. Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето. Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме. Третман на прозорец - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи. Наменети за внатре и надвор од монтирање. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство. Нијанси на прозорецот - Комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот. Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн. Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат приватноста што ја посакувате. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања.Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенината блокира светлина додека ве штити од груби УВ зраци.

Избор на купувачи..