• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус долна облека за дишење на средно ниво на панталони гаќички гаќички
zoom_in

Уникатни поволни цени, женски плус долна облека за дишење на средно ниво на панталони гаќички гаќички

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашите градници можат да ве направат удобни, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Кратките за дишење на истегнување обезбедуваат добро искуство за носење на поддршка и ткаенини со високи перформанси на влага за да ве одржат ладни и дише. - 25-26 30-32м - 27-29 - - 33-34 L 30-31 - - 35-361 X 32-34 - - 37-39 Единствени поволни цени за жени плус долна облека за дишење на средно ниво на панталони за гаќички : 90% најлон, 10% спандекс. Поставена обвивка : 100% памук. Увезени. Мека и удобна. Еластичност на половината. Мека ткаенина женска долна облека.

Избор на купувачи..