• Неодамнешно
Женски редовни и широко-телевициски стакло на глуждот со врвови за возење на коленото високо возење на коленото
zoom_in

Женски редовни и широко-телевициски стакло на глуждот со врвови за возење на коленото високо возење на коленото

DEN 560.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изразувајте го вашиот стил оваа сезона во разноврсни чизми за возење од Brinley Co. Овие чизми имаат меки кожни кожни кожни нагоре, кои се искачуваат под колената со шахти кои се искачуваат повисоко во предниот дел. Зачудувачки детални акценти на глуждовите на овие есенски чизми. Овој стил е достапен во редовни, широки и екстра-широки големини на теле . Обем : 16 инчи. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. ОПИКЦИЈА : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..