• Неодамнешно
Без граници на плус големина на јуниори, панталони за засилени пламен
zoom_in

Без граници на плус големина на јуниори, панталони за засилени пламен

DEN 421.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ажурирајте го вашиот стил и вашата удобност без тунки со одблесоци на границите. Супер-меки, овие панталони на кое било место нудат леснотија за влечење и трендовски нога. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Висок пораст. Повлечете стајлинг. Разгорена нога. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталони за влечење на пламен за плус големина јуниори од без граници.

Избор на купувачи..