• Неодамнешно
Типографија и цитати на пистата авенија и цитати за печатење на wallидни уметности „Ништо да се носат“ модни цитати и изреки - злато, бело
zoom_in

Типографија и цитати на пистата авенија и цитати за печатење на wallидни уметности „Ништо да се носат“ модни цитати и изреки

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ништо да се носи, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со модни цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..