• Неодамнешно
Маица со француски тост девојки
zoom_in

Маица со француски тост девојки

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Водете го патот во удобност и стил со нашата пријатна потпис. Има прекрасни собирачи по деколтето и обезбедува дополнителна покриеност за тие студени денови. Оваа кошула е лесна за слој под едно од падовите на копчињата на францускиот тост или поло. Маичка со мешавина од памук. 50 тестирани за миење, нашите производи последно мијат по миењето. Хитрите се мешавина од памук. Се собира под вратот. 5/8 "полите. Машината што се пее. Увезено.

Избор на купувачи..