• Неодамнешно
Лажичка женска лента Кимоно кардиган со вратоврска пред
zoom_in

Лажичка женска лента Кимоно кардиган со вратоврска пред

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еве го вашето парче "тоа" за сезоната. Кимоно со отворен фронт на Scoop е лесен, воздушен и подготвен да го претвори обичниот во вонредно. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. Дизајн на отворен фронт со вратоврска пред. Кратки кимоно ракави. 54% вискоза/46% полиестер. Машина за перење. Увезени. Лажичка кимоно со отворено пред жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Избор на купувачи..