• Неодамнешно
Начин да го прославиме Денот на мајката сина цветна перница
zoom_in

Начин да го прославиме Денот на мајката сина цветна перница

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Начинот да се слави сината цветна перница на Денот на мајката. Има разубавувачки цвеќиња и формулира "Се надевам дека знаете колку сте убави ". Сигурно е да донесете шарм и удобност во вашиот дом, тоа е совршен додаток за секое парче мебел. Оваа перница од квадратни фрлања од 14 x 14 инчи е мека и текстура во која било просторија кога е ставена на акцент стол, на кауч или на горниот дел од креветот. Начин да ја прославите Денот на мајката сина цветна перница. - Големина : 14 x 14 инчи - Покривање на 100% полиестер - Пополнување 100% полиестер - само чисто.

Избор на купувачи..