• Неодамнешно
Замена на кертриџ за производи компатибилни со бренд за производи за 17A, CF217A Castridge Black Toner 5-пакет
zoom_in

Замена на кертриџ за производи компатибилни со бренд за производи за 17A, CF217A Castridge Black Toner 5-пакет

DEN 526.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЛД производи Бренд Компатибилна замена на кертриџот за 17 A, CF217 A Црниот тонер кертриџ 5-пакет за Laserjet и Laserjet Pro M102 A, M102 W, MFP M130 A, MFP M130 FN, MFP M130 FW, MFP M130 NW. Совршено за дома или канцеларија. Ова ќе биде совршено погодно за сите канцелариски и станбени употреба со високи перформанси. Го заменува оригиналниот дел од вашата машина. Ова е категорија на мастило за печатач. Создадете материјали што се издвојуваат со овие производи. Тие помагаат да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на отпечатоци на важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема. Кертриџ за тонер за печатачи со врвен квалитет. Боја : Црна. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема.

Избор на купувачи..