• Неодамнешно
Луксузен сет на перници од - супер мек хотелски квалитет - беж крал
zoom_in

Луксузен сет на перници од - супер мек хотелски квалитет - беж крал

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направено од 100% памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 600 конец, уникатни поволни перничиња нуди мека и удобна текстура и голема заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и да оставите мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени цврста ткаена 600 TC перница срам, крал, беж, 4-парчиња : направена OD долготрајна чешлана памучна ткаенина. Стандард : 20 "x 30"/51 x 76cm. Кинг : 20 "x 40"/51 x 102cm. Тип на затворање на пликот. 600 броење на нишки. Вклучува само сет од 4 перници, перницата не е вклучена.

Избор на купувачи..