• Неодамнешно
Плус Големина Блуза Блузи За Жени Повик Краток Ракав Круг Вратот Маица Блузи Насмевка Писмо Печатење Лабава Одговара Маица
zoom_in

Плус Големина Блуза Блузи За Жени Повик Краток Ракав Круг Вратот Маица Блузи Насмевка Писмо Печатење Лабава Одговара Маица

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

МАТЕРИЈАЛ : Мешавина од памук. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал-100% Памук. Дизајн-Обична маица за вратот, плус големина, краток ракав, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа маица совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. КАРАКТЕРИСТИКА : Печатење Букви, прекрасен симпатичен дизајн на букви за насмевка, дизајн со плус големина простран крој и секојдневен лабав стил пролет лето. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Одлична маица што ќе се совпадне со оние панталони или шорцеви или здолништа или станови или потпетици што сакате да ги усогласите со носењето во летните топли денови. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Мека и пријателска за кожата, дише, издржлива.Опис : Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Девојки, Женскистил : Женски Летни Блузи, Лабави Маици, Тип На Блуза Со Плус Големина : Печатење Букви : Армиска Зелена, Портокалова, Темно Сива, Темно Сина, Розова, Црвена, Флуоресцентна Зелена, Сина, Зелена, Црвена Вино, Жолта, Црна (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Памучна Должина : Должина На Колковите Деколте : Должина На Вратот Со Лажичка : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Фитнес, Дневни Карактеристики : 1. ПРИЛИКИ : смешни маици за насмевка со букви ќе бидат најдобриот натпревар со вас, овој женски раширен врв погоден за секојдневно, секојдневно носење, одмор секоја друга посебна пригода. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Букви За Печатење На Насмевка, Маица Со Кратки Ракави Со Вратот, Летна Модна Маица, Лабави Секојдневни Врвови. ИЗБОР НА ПОДАРОК : Подароци за вашата девојка пријатели, мајка, девојки, нашите прекрасни смешни кошули се совршен женски подарок за секоја пригода.

Избор на купувачи..