• Неодамнешно
Авери тешки врзивни врски со Durarege и еден допир EZD прстени, 2 капацитет, 11x8.5, Chartreuse
zoom_in

Авери тешки врзивни врски со Durarege и еден допир EZD прстени, 2 капацитет, 11x8.5, Chartreuse

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прилагодете го вашиот врзивно средство со бесплатни, лесни за употреба шаблони и дизајни на Avery® Design & Print Online. Еден допир EZD® прстените обезбедуваат лесен пристап и имаат поголем капацитет на страницата кога се споредуваат со истата големина на тркалезни прстени .

Избор на купувачи..