• Неодамнешно
Бомото Мажите Широки Маици Краток Ракав Лабава Вклопуваат Основни Маичка Работа V Вратот маица
zoom_in

Бомото Мажите Широки Маици Краток Ракав Лабава Вклопуваат Основни Маичка Работа V Вратот маица

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Врвови Пуловер Маица Тип На Блуза : Еднобојна Боја : Сива, Кларет, Сина, Црна, Бела, Темносина (По Избор)Големина : М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучно Деколте : VNeck Length : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Фитнес Карактеристики : 1. Модерен дизајн на уличен стил ве прави извонредни и уникатни.2. Премиум материјал-удобен, мек, брзо сушење, дише и еластичен.3. Одлично за секојдневно носење, лесно одговара на вашите панталони.4. Прилагоденото вклопување совршено ја покажува формата на вашето тело.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Кратки Ракави Блузи, V Вратот Маица Кошула, Секојдневен Маица Блуза, Летна Плажа Маица. Материјал-100% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Краток Ракав Блузи, V Вратот Лето Пуловер Маици, Удобно И Мека Маица, Лабава Вклопуваат Основни Мета, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Лабаво Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Избор на купувачи..