• Неодамнешно
Firestone Champion Fuel File Fighter 235 60R 111H Патнички гуми се вклопува: 2013- Chevrolet Captiva Sport LT, Chevrolet Captiva Sport LTZ
zoom_in

Firestone Champion Fuel File Fighter 235 60R 111H Патнички гуми се вклопува: 2013- Chevrolet Captiva Sport LT, Chevrolet Captiva

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Bridgestone Alenza како 02 гума обезбедува одличен влажен и сув зафат во прилог на тивки перформанси. Се одликува со сезона шема шема со широки жлебови кои евакуираат вода и испуштаат од стапалото за да обезбедат голема заштита од хидропланирање. Наменети за услуга на автопат, неговите оптимизирани ребра даваат исклучителна влечење и удобност. Повеќе Sipes обезбедуваат дополнителни рабови за гризење за да се зголеми влечење на лесен снег и влажни површини. Робусниот труп го подобрува ракувањето. Firestone Champion Fuel File Fighter 235/60 R17 111 H Патнички гума.

Избор на купувачи..