• Неодамнешно
Машка X-Temp Performance Cool Checker Design Boxer Boxer, пакет
zoom_in

Машка X-Temp Performance Cool Checker Design Boxer Boxer, пакет

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете ладни и суви од работа до тренингот со овие машки перформанси на Hanes X-Temp Cool Boxer Brists. Нашата технологија за заштита на миризби Fresh IQ ќе ви помогне да се чувствувате свежо цел ден. Карактеристики на дизајн на ткаенини за проверка. Hanes Men's X-Temp Performance Cool Boxer Short. Без ознака - нема етикета за гребење. X -Temp - дизајниран да се прилагоди на вашата температура и активност. Перформанси кул - од работа до тренингот. Ултра лесна. Брзо губење. Дизајн на ткаенини за проверка. Удобен 3 пакет. Машина за перење. Стил PXBCP3.

Избор на купувачи..