• Неодамнешно
Херојски уметности залепени марки -Крос -огласен задебелен принц
zoom_in

Херојски уметности залепени марки -Крос -огласен задебелен принц

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Херој уметности се држат марки, 4,25 "x 5,75 " : Овие прилепувања се репродуцирани марки поддржани со посебен материјал што користи статичко припивање за да се држи безбедно до акрилните блокови за чиста лесна печатница Една рака е изработена со 100 проценти сите природни гума што е Бесплатен латекс, слободен, нетоксичен и биоразграден пакет содржи 1 леб за гума на леб на еден 5-3/4 "x 4-1/4 " Лист за поддршка на овие прицврстувачи се поддржувачки марки поддржани со посебен материјал што користи статички прицврстување да се држи безбедно до акрилните блокови за чисто лесно печат.

Избор на купувачи..