• Неодамнешно
Избор на јахтер бело 7-дневно тркало со тркала 80L ладилник
zoom_in

Избор на јахтер бело 7-дневно тркало со тркала 80L ладилник

DEN 687.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Конструкција на полиетилен со рото, истиот процес што се користи за правење кајаци од бела вода, обезбедува одлична отпорност на влијание и долготрајна издржливост. 2-1/2" of premium insulation; Features integrated insulation and a lid gasket to provide superior ice retention and seal for cold up to 7 days; Durable polyester rope handles; Patented rubber latches; Non-slip rubber feet on the bottom of the Ладилникот чувајте го стабилен на сите површини; приклучок за исцед на протекување; поладниот под се вдлабнува во близина на одводот, дозволувајќи му на водата брзо да се исцеди; 2 "дупките за врзување и дупките за катанец се обликуваат во ладилникот; Втиснат риба скала на капакот.

Избор на купувачи..