• Неодамнешно
Апстрактни индустрии за студенти, Апстрактно дрво, остава природно сликарство, детали за глам детали за сликање на уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од С
zoom_in

Апстрактни индустрии за студенти, Апстрактно дрво, остава природно сликарство, детали за глам детали за сликање на уметнички

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : колаж; Модерна уметност; Модел ;. Дизајн од Сузан illил.

Избор на купувачи..