• Неодамнешно
Менс Рингспун памучна Нано-Маица
zoom_in

Менс Рингспун памучна Нано-Маица

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

4.5 мл., претходно намален 100% памук со прстен, 30 синглови современ фитсет - во потесна јака со ребра со двојна игла покриен врат, манжетни и ракави без ознака за вратот без рамо ханес Менс 100% Памучна Нано-Маица 4980 (2 ПАКУВАЊЕ).

Избор на купувачи..