• Неодамнешно
Средна зелена чистач за стакло без амонијак-385683, галон
zoom_in

Средна зелена чистач за стакло без амонијак-385683, галон

DEN 95.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Средна зелена амонијак чистач без стакло-385683, галон : е подготвен за употреба чистач за стакло без амонијак специјално дизајниран да остави беспрекорен сјај без низа. Овој производ е идеја на внатрешни/ надворешни површини како што се прозорци, стакло, огледала и многу повеќе. Нетоксично, не содржи киселина, белило или амонијак. Избришете ја површината со чиста, мека ткаенина без линт, хартиени крпи или стискање. Сертифициран побезбеден избор. Може да се користи во затворено или на отворено. Избришете ја површината со чиста, мека ткаенина без линт, хартиени крпи или стискање. Истурете чистач за стакло во шише со спреј ако е полесно да се користи. Нетоксично, не содржи киселина, белило или амонијак. Сертифициран побезбеден избор.

Избор на купувачи..