• Неодамнешно
Девојки за девојчиња од Дизни Мини Маус, без шоу
zoom_in

Девојки за девојчиња од Дизни Мини Маус, без шоу

DEN 271.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој пакет на две девојчиња 6pk Minnie Mouse No Show Show Cods прави симпатичен моден додаток за вашето дете. Тие ги карактеризираат ликовите Мини Мурс и Мики Маус и можат да бидат спарени со речиси секоја облека по избор. Тие се изработени од мека мешавина од полиестер и спандекс и нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. - Без шоу чорапи - 12 пакувања - Minnie Mouse и Mickey Mouse - изработени од мека мешавина од полиестер и спандекс - големина на S/ 6-10,5, M/ 10.5-4 и L/ 4-10.

Избор на купувачи..