• Неодамнешно
Момчињата на елените на момчињата Трага Jуниор Обичен пети Оксфорд Темна коњак ФАУ кожа 13. М.
zoom_in

Момчињата на елените на момчињата Трага Jуниор Обичен пети Оксфорд Темна коњак ФАУ кожа 13. М.

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашето дете може да се облече или надолу, облечена во елени, трага од обичен пети Оксфорд. Овој Оксфорд е дизајниран со отстранлива мемориска пена Sockliner која обезбедува оптимална удобна удобност и облога на ткаенини што ја намалуваат влагата. Феатурите и придобивките од 1929 година. Семејство за чевли од 3 -та генерација и застанете зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . Софистициран и разноврсен стил : Овој фустан Оксфорд е класичен изглед за сè, од училиште до формални прилики како свадби. Горната форма (последна) е доволно модерна за да изгледа струја, додека класичниот стил на Оксфорд обезбедува безвременски изглед . лесна удобност и издржливост : Додадовме отстранлив чорап за меморија од пена и цврсто и поддржувачко TPR дно за дополнителна удобност. Меките облоги на ткаенина помагаат да се избрише влагата да ги сува нозете. Класичниот стил на чипка во Оксфорд нуди персонализирано вклопување . Спецификации и детали : Овој чевли има синтетичка кожа горната. Сите човекот направиле материјали. Меморија за пена.

Избор на купувачи..