• Неодамнешно
7- Деструирани фармерки со девојчиња
zoom_in

7- Деструирани фармерки со девојчиња

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашата девојка ќе го сака ладниот изглед на планетата розова деструирана девојка фармерки. Тие имаат опуштено вклопување и се направени во тексас за истегнување за удобно вклопување во текот на целиот ден. Тие можат да се носат валани или неотворени и совршено да се спарат со маица или џемпер и станови. Супер мек тексас. Супер истегнување за удобност. Опуштено се вклопува низ колкот и бутот. Може да се носи манжетно или неоткриено. Премиум гроздобер потресено миење. Уништувањето во тексас е поддржано. Затворање на копчињата со поштенски мува. 5 стајлинг на џеб. Среден пораст.

Избор на купувачи..