• Неодамнешно
Raybestos Елемент Нови Позлатени Дебеломер Одговара изберете: 2005-ФОРД БЕГСТВО, 2005-МЕРКУР МОРНАР
zoom_in

Raybestos Елемент Нови Позлатени Дебеломер Одговара изберете: 2005-ФОРД БЕГСТВО, 2005-МЕРКУР МОРНАР

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Raybestos® Element ® позлатените дебеломер се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% новопроизведени материјали. Елемент3_ дебеломер не се обновуваат и не се преработуваат. Raybestos® направи револуција во индустријата за сопирачки со тоа што беше првиот што се пласираше на пазарот со непроизведен дебеломер. Дизајнирани и произведени според строгите инженерски стандарди, овие дебеломер нудат прецизност на оригиналната опрема по дел од цената на ОЕ. Нашите позлатени дебеломерни клешти element3 ® целосно ја елиминираат маката за враќање на јадрото. Бидејќи дебеломерот Element3é е направен со новопроизведени материјали, нема потреба да се враќа јадрото на стариот дебеломер. Ова ви заштедува пари однапред, ви заштедува главоболка што треба да го вратите јадрото и ви заштедува простор на полиците. * Дизајниран да одговара на спецификациите на ОЕ • Изработен со новопроизведени материјали, нудејќи неспоредлив стил и перформанси • цинк на куќишта и загради од леано железо обезбедува супериорна отпорност на корозија во најтешките елементи • подготвен За Триење, давајќи ви слобода да ги прилагодите влошките за сопирачките за секоја апликација • епдм70 гумени компоненти ЗА супериорна отпорност на топлина, перформанси и издржливост • Силиконски чизми за тешки апликации • Загради и потпора на подлогата вклучен хардвер, КАДЕ што е применливо • претходно подмачкани иглички за водич • завршна површина за многу да личи на ое одговара изберете : 2005-2010 форд бегство 2005-2009 Меркур Маринер 2005-2006 мазда почит и повеќе-ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..