• Неодамнешно
Најдобриот градител на градителот 4 8ft UL Transition-Duct-кут-комплет
zoom_in

Најдобриот градител на градителот 4 8ft UL Transition-Duct-кут-комплет

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдоброто на градителот е производител на национално ниво, високи перформанси на решенија за квалитетни вентилатори, дизајнирани да ги исполнат специфичните ограничувања на области како што се вентилатор за сушење, вентилатор за вентилатори, вентилација на свеж воздух и општо вентилирање. Комплетот за единечен ел-ел-ел-ел-ел-катран од 4 in. X 8 ft. Не ги заедно деловите, добијте комплет. UL 2158 A. Комплетот вклучува : . Флексибилна цевка од 1 парчиња UL. Затвори лактот (Р). 1 искривена машка фитинг. 2 метални стеги. Масовно кутија. Вклучува далечински (потребен), микро кабел и рачен.

Избор на купувачи..