• Неодамнешно
Јуствх Мажи Хенли Долни Кошули Долги Ракави Копче Јака Обична Маица
zoom_in

Јуствх Мажи Хенли Долни Кошули Долги Ракави Копче Јака Обична Маица

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Џаствх! Меко чувство, пријатно, дише и погодно за кожата за носење. Можете да ги спарите овие машки врвови со разновиден кардиган, костум, јакна, палто, фармерки, тексас шорцеви, здолништа, џегинг, патики, Чизми за да го комплетирате секојдневниот изглед, лесен канцелариски стил. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 Х Мажите Врвот Долг Ракав. Пуловер. Половина отворена јака. Џеб. Работна Облека И Секојдневен.

Избор на купувачи..