• Неодамнешно
Филтер За Воздух 46319
zoom_in

Филтер За Воздух 46319

DEN 1503.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Викс Филтер За Воздух. WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокнување на плисиран медиум за стабилизација (каде што е применливо) и монистра за стабилизација на набори. WIX HD филтрите за Воздух се препорачуваат за интервали ЗА промена НА филтерот ЗА воздух OEM. Полиуретанските и или крајните капачиња отпорни на корозија со висока јачина и проширените метални тела обезбедуваат издржлив долготраен филтер. Лабораториски Тестови за филтер за воздух по ИСО 5011 : Минимална ефикасност од 99,9% отстранување на загадувачи. (Врз Основа На Wix 46664, Wix 42803, Wix 46761, Wix 46433 ) Меси-Фергусон (Надворешен користен w/46283). Викс Филтер за Воздух 46319.

Избор на купувачи..