• Неодамнешно
Кенет Кол Човештвото Крајната Тоалетна Вода, Келн За Мажи, 6. оз
zoom_in

Кенет Кол Човештвото Крајната Тоалетна Вода, Келн За Мажи, 6. оз

DEN 436.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Човештвото Неограничен спреј за тоалетна Вода во келн за мажи лансиран од куќата На кенет Кол бара од тебе да замислиш се. Отстранете ги границите од вашите идеи за тоа што е можно. Прифатете го вашиот неограничен потенцијал со смелиот нов мирис за мажи Од кенет Кол, Човештвото Неограничено. Врвните ноти На Човештвото Неограничено предизвикуваат свеж мудрец и океанска магла, за да ви дадат чувство на пловење во Средоземното Море. Тие свежи ноти им отстапуваат место на зачинетите средни ноти на кардамон и бибер, повикувајќи се на источната привлечност. Мирисот е заокружен со основни ноти на сандалово дрво, килибар и кедар, за топла и заземјена завршница. Лансиран од дизајнерската куќа На Кенет Кол во 2015 година. Овој дрвенест мирис има мешавина од ветивер, сандалово дрво и белешки од кашмир. Се препорачува за секојдневна употреба.

Избор на купувачи..