• Неодамнешно
Квалитет - Вграден-Преработен Алтернатор
zoom_in

Квалитет - Вграден-Преработен Алтернатор

DEN 2365.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Реконструиран Алтернатор (X7960603) Според Изграден Квалитет. Струја : 105 Засилувач. Со 6 Жлеб Серпентина Макара. Со Надворешен Вентилатор. Регулатор На Напон : Внатрешен. Ротација : Во Насока На Стрелките На Часовникот. Напон : 12 V. Добијте професионален квалитет на инсталерот ПО самостојна цена со квалитетно Изграден алтернатор. Овие алтернатори се произведени според строги УПАТСТВА ЗА квалитет QS-9000, највисок стандард за квалитет остварлив за добавувачите на автомобилски делови. Квалитетно Изградените алтернатори се дизајнирани од земја нагоре за да обезбедат неспоредлива сигурност. Преработениот QB Премиум алтернатор нуди максимална сигурност. Квалитет-Изграден X7960603-Повторно Произведен Алтернатор.

Избор на купувачи..