• Неодамнешно
Егзо Тера Репти-Гло 2. Флуоресцентна Светилка, 15-Вати
zoom_in

Егзо Тера Репти-Гло 2. Флуоресцентна Светилка, 15-Вати

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Линеарните светилки Репти Гло имаат поголем излез и поефикасно ја делат енергијата на пошироки терариуми. Егзо Тера има целосен опсег од седум големини од секој тип, Репти Гло 2.0, Репти Гло 5.0 и Репти Гло 10.0, со цел да се грижи за секоја големина на терариум. Подолгите големини може да се постават дури и на повеќе терариуми. Егзо Тера Репти-Гло 2.0 Флуоресцентна Светилка, 15-Вати/18-Инчен.

Избор на купувачи..